Milán.jpg

V Miláně se snoubí moderní jiskra a elegance s italskou tradicí a starosvětskou noblesou. Je to město, kde voní šafrán, kde uprostřed oprýskaných domů najdete přírodní ráj, kde slavní umělci hrají na ulicích, kde muži nezapomněli, jak se skládají poklony, a kde se ženám nebezpečně vlní boky, tam lidé přivedli umění italského sladkého života k naprosté dokonalosti. Jen tam se můžete těšit z maličkostí, prožívat každý den, jako by to byl váš první a zároveň poslední, vdechovat svobodu a být čímkoliv a kýmkoliv chcete.

Milánské příběhy jsou půvabnou knihou, jež vám s humorem, vlídností i lehkou ironií přiblíží toto město tak, jak je neznáte, a odhalí vám všechna jeho sladká, vášnivá i temná tajemství, která vám doposud zůstávala skryta. Při jejich čtení budete mít pocit, že se procházíte po milánských bulvárech, cítíte na spáncích vánek u jezera Como, touláte se křivolakými uličkami romantických městeček a povídáte si nad espressem s jejich obyvateli.

Vydejte se proto spolu se mnou na neobvyklou cestu, která vás zavede do fotografického ateliéru nezkrotné Carly, do sladkého ráje neodolatelné Antonietty, mezi osobité postavičky bohémské Brery, do hedvábné dílny Marie Eleny, do slavné La Scaly za Francescem a Giovannou či ke zrodu milánské vysoké módy v pojetí madam Mily.

La vita è bella, život je krásný, a největší krásy tohoto světa se většinou skrývají v těch nejprostších věcech.


E-kniha: 139 Kč | 5 EUR
PDF | EPUB | MOBI (Kindle) • Okamžitě ke stažení
Vázaná kniha: 249 Kč | 9 EUROdesíláme do 4 pracovních dní