Úchvatná Itálie. Elegantní, noblesní, hrdá, a zároveň prostá, vřelá, hravá. Země, kterou můžete objevovat celý život, a na každém kroku objevíte něco nového, dechberoucího, nezapomenutelného.

Itálie je žena. Silná a zároveň křehká, hrdá a nesmírně milující. Miluje krásu a život, raduje se z prostých věcí a za každých okolností je sama sebou. Nedá se pokořit a nic ji nesrazí na kolena. Každé ráno čelí novému dni s otevřenou náručí a očima plnýma slunce. Je nádherná ve svých nedokonalostech, jedinečná ve svých rozmarech, okouzlující ve své bezprostřednosti.

Miluju Itálii stejně jako vy. Narodila jsem se tady a Itálie je mým prvním a věčným domovem, kam se stále vracím. Její města plná energie, vesnice plné klidu, nekonečná pobřeží, voňavé pláně, průzračná jezera a majestátné hory jsou součástí mne samé. Jsou mou radostí, mým nekonečným dobrodružstvím, mým útočištěm, mojí největší životní láskou.

Ano, Itálie je žena. Je to země plná skvělých, úžasných žen, které nesmírně obdivuji. Žen, které milují svou zemi nade vše, objevují ji s neutuchající vášní a odhodláním, a znají všechna její velká i malá tajemství. Jsou to mé kamarádky, přítelkyně, spolucestovatelky. Spolu s nimi jsem se rozhodla odhalit vám Itálii tak, jak ji známe jen my. Plnou ženské energie, síly a radosti.

V těchto knihách nenajdete obvykle turistické trasy ani slavné památky. Najdete v nich něco mnohem lepšího. Velkou italskou cestu se ženami a pro ženy. Ta nejlepší místa, na která nedají Italky dopustit.

Ochutnáte delikatesy, z kterých se vám zatočí hlava.
Navštívíte obchody, v kterých budete chtít koupit úplně všechno. Poznáte italské umělkyně, aristokratky, podnikatelky i novinářky. Dostanete se na místa, o kterých ví jen hrstka lidí.
Objevíte italská tajemství od severu k jihu.

Vychutnáte si kouzlo míst, kde stojí za to zpomalit, zhluboka se nadechnout a uvědomit si, že život je teď, patří jen vám, a vy jste silnější a svobodnější, než tušíte.

Abyste se stala Italkou, nemusíte se v Itálii narodit. Stačí, když ji budete s láskou objevovat a milovat ji tak, jako ona bude vždycky milovat vás.

Mým největším přáním je, aby se tato průvodkyně Itálií pro ženskou duši stala vaší věrnou společnicí na cestě do nitra italské duše.

Jak řekla americká spisovatelka Edith Wharton, Itálie je země, v níž se může stát cokoliv, ale rozhodně to nebude nudné, obyčejné ani předvídatelné.

Vydejme se společně na cestu snů...

audio kniha • e-kniha + tajný adresař se všemi místy v knize
• KE STAŽENÍ IHNED PO PROVEDENÍ PLATBY
• a k tomu vázaná kniha včetně poštovného! (vyjde v prosinci)

Poslechněte si ukázku z audio knihy:

Platba online PayPal / platební karta. Pro provedení platby získáte odkaz a heslo ke stažení průvodce.